x

Hlavná navigácia

Letný tábor 2022 Médiá Kontakt

17. 7.–23. 7. 2022

Hudobný tábor Fusion Rača je letný tábor pre tínedžerov plný hudby, workshopov, hier a zábavy. Naučíme ťa hrať na hudobné nástoje a spievať populárne piesne a na konci tábora usporiadame koncert pre rodičov a priateľov. Máš sa na čo tešiť! 

Cena*:

193 EUR – do 31.5.
203 EUR – do 30.6.                                         213 EUR – od 1.7.

*pri registrácii stačí zaplatiť zálohu 50 eur, zvyšok sa dopláca do 30.6.

Miesto tábora 
Penzión Berea, Modra - Harmónia

Vek:
13–19

Organizátor:

Fusion Rača je aktivitou              OZ AD-ae, Komunitného centra Ako Doma a Kresťanského zboru KZ Rača

Hlavný vedúci tábora:

Mgr. David Kostlán - 0902124173

Najdôležitejšie otázky


Ako je to s dopravou na tábor a z tábora?

Doprava je individuálna.  Rodičia môžu priviesť svoje ratolesti autom alebo dá sa použiť aj prímestský autobus. Z Bratislavy do Modry-Harmónie chodí pravidelná linka a na zastávke budú čakať naši vedúci. Bližšie informácie k individuálnej doprave autobusom pošleme účastníkom v emaili pred táborom.

Aký je program dňa na tábore?

Doobeda prebieha nácvik spevokolu a prvý workshop. Po obede nasledujú skupinové hry a druhý workshop. Večer prebieha večerný program.

Ako hudobne zdatní musia byť účastníci tábora?

Účastníci nemusia mať žiadne predchádzajúce skúsenosti so spevom alebo hraním na hudobné nástroje. Stačí, keď majú radi modernú pop-rockovú a tanečnú hudbu.

Je tábor kresťanský?

Väčšina vedúcich sú kresťania a niektorí sú členovia Kresťanského zboru KZ Rača, ale tábor je otvorený pre všetkých tínedžerov bez ohľadu na ich vierovyznanie. Súčasťou večerného programu sú aj zamyslenia o základných kresťanských hodnotách, ale cieľom nie je tínedžerov o niečom presviedčať, ale pomôcť im rozmýšľať a diskutovať nad základnými životnými otázkami.  


Chceč vedieť viac?

Meno: *
Tvoj email: *
Správa: *